Tatra Cycling Events prowadzona przez Cezarego Szafrańca zrzesza grupę przyjaciół, pasjonatów kolarstwa i turystyki rowerowej, którzy wspólnie organizują imprezy rowerowe na Podhalu. Jednocześnie wybieramy dla Was najpiękniejsze trasy z pięknymi widokami na okoliczne Pasma górskie: Tatry, Gorce, Pieniny, Beskid Wyspowy i Sądecki, rzekę Dunajec i jezioro Czorsztyńskie.

Tatra Cycling Events jest organizatorem min. wyścigów szosowych Tatra Road Race i Nowy Targ Road Challenge, etapowego wyścigu Ochotnica MTB 4 Towers, 2 dniowych rajdów integracyjnych wokół Tatr oraz Rajdu Doliną Dunajca, 2-krotnie organizowaliśmy też Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Masters.

Głównym celem jaki przyświeca TCE jest organizowanie imprez w pełni profesjonalnie, gdzie to uczestnik jest najważniejszy. Dlatego główny nacisk kładziemy na zabezpieczenie i przygotowanie tras. Wszystkie trasy poprowadzone widokowymi terenami. W celu uatrakcyjnienia jazdy na trasie zlokalizowane są premie specjalne i górskie. W trakcie imprezy zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i pomocy. Na trasie i na mecie czekają obfite bufety, a na mecie sielska atmosfera umożliwiająca odpoczynek po trudach jazdy i  nawiązanie znajomości z innymi pasjonatami dwóch kółek z całej Polski. Dla upamiętnienia rywalizacji na trasie i w miasteczku pracuje kilku naszych fotografów i kamerzystów, których materiał jest udostępniany uczestnikom, stając się wspaniałą pamiątką z naszych imprez.

Nasze podejście do sposobu organizacji zawodów jest bardzo pozytywnie odbierane przez uczestników. Większość z nich rekomenduje udział w organizowanych przez nas imprezach. Jest to dla nas dodatkowym impulsem do jeszcze lepszej organizacji, a jednocześnie potwierdzeniem obrania właściwej strategii.

Tworzymy zawody w jakich sami chcielibyśmy brać udział !!!