Zawody odbędą się w dniu 3 Maja 2019 w Krościenku nad Dunajcem w ramach Rajdu Doliną Dunajca, biuro zawodów będzie zlokalizowane na ul.Flisaków Pienińskich na scenie Amfiteatru, czynne w godzinach 9:30-11:30. Trasa będzie poprowadzona wzdłuż Dunajca po drodze dla rowerów z częściowym wjazdem na Parking na tyłach Urzędu Gminy.

W zawodach mogą brać udział dzieci z roczników 2012-2004. Będzie 6 kategorii wiekowych z dodatkowym podziałem na dziewczynki i chłopców.

Udział dzieci jest bezpłatny. Każde dziecko otrzymuje upominek, dyplom za udział, a najlepsi trofea sportowe i nagrody rzeczowe.

W trakcie zawodów w godz. 11:00-14:00, będą prowadzone dodatkowe animacje, konkursy i zabawy dla dzieci. W związku, że nasz Rajd odbywa się 3 maja pragniemy upamiętnić Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W związku z tym prosimy o zapoznanie dzieci z podstawowymi informacjami o Konstytucji 3 maja, ponieważ , aby otrzymać nagrodę w konkursie trzeba będzie prawidłowo odpowiedzieć na zadane pytanie dotyczące Konstytucji lub flagi Polski.

W zawodach rower jest dowolny z rozmiarem opony nie mniejszym niż 32mm, start dziecka za zgodą Rodzica lub opiekuna w kasku sztywnym!

Zapraszamy!!!